Зелена кава для схуднення
Меню сайту
Зелена кава купити
Купити зелену каву для схуднення або капсули у офіційного представника
Краща ціна в Україні
Зелена кава для схуднення купити
Дешевше не буває!
Термін акції обмежений!

Популярні статті
Правда про зелену каву
Шкода зеленої кави
Кава для схуднення
Зелена кава для схуднення: як вона діє
Як приготувати зелену каву
Користь зеленої кави
Як приймати зелену каву
Екстракт зеленої кави
Чим корисна зелена кава
Як пити зелену каву
Склад зеленої кави
Інструкція до зеленої кави для схуднення
Протипоказання до зеленої кави для схуднення
Відгуки лікарів про зелену каву
Протипоказання до зеленої кави

Головна » Зелена кава » Як вживати зелену каву без шкоди
19:16

Як вживати зелену каву без шкоди

Зелена кава по праву вважається одним з найефективніших засобів для зниження ваги. Як стверджують учені, до складу зерен кави входить безліч речовин, стимулюючих спалювання жиру в організмі і виведення з нього шлаків.

Звичайна чорна кава обсмажується, через що значна частина корисних речовин втрачається. Зелена кава просто висушується, зберігаючи тим самим майже усі необхідні речовини. За даними експериментів, чорна кава допомагає розщепнути близько чотирнадцяти відсотків жиру. Зелена ж кава розщеплює більше сорока п'яти відсотків.

Крім того, в зеленій каві є присутніми антиоксиданти, сприяючі виведенню вільних радикалів з організму. Плюс до всього, зелена кава прискорює обмін речовин, знижує артеріальний тиск і нормалізує рівень холестерину в крові. Тому висновок про користь такого напою очевидний. Його коштувати вживати тим, хто налаштований на довге життя без хвороб і проблем.

Як вживати зелену каву?

Властивості зеленої кави притягають тих, що бажають схуднути мінімум на 2 кг за місяць. Проте відгуки людей, що вже випробували на собі засіб, містять і переконливіші цифри - до мінус п'яти кілограмів. Такий результат вдається досягти тим, хто забуває про калорійні десерти і переїдання, їсть малими порціями з рівними проміжками часу між їдою, а також намагається якомога більше рухатися. Щоб худнути, треба пити до 3 чашок кави, розподіляючи прийоми так, щоб вечір залишався незадіяним.

Інакше добре виспатися не вийде.

Щоб не їсти зайвого, треба багато пити. Так, каву краще всього випивати до сніданку. А всяке бажання відкрити холодильник без відчуття істинного голоду "заливати" чистою водою. Лікарі говорять про те, що каві для схуднення можна пити і після їди. Наприклад, через 45 хвилин після сніданку. В цьому випадку воно не лише блокує отримані вуглеводи, але ще і зарядить бадьорістю. Якщо ж приготувати напій до обіду, то дія зеленої кави доповниться зниженням апетиту і, як наслідок, прагнення скоротити порцію.

Через короткий проміжок часу потреби почнуть відповідати нормі. Значить, кава в певний момент вже не знадобиться.

Оскільки зелена кава по відгуках - продукт виключно натуральний, не варто псувати його всякими добавками. Вживання напою без цукру, молока і інших компонентів не лише допоможе відчути повний ефект, але також настроїть рецептори мови на розпізнавання природних смаків. З часом вийде відмовитися від усіх блюд, які містять ароматизатори і підсилювачі смаку. Вони просто здаватимуться несмачними.

Не зашкодити при використанні кави в якості біологічно активної добавки - значить, не експериментувати з кількістю. Десять чашок навряд чи змусять попрощатися з усією зайвою вагою в один день, але серцю зашкодять - точно. Адже навіть найкорисніша кава містить кофеїн і може бути при недотриманні інструкції причиною погіршення самопочуття.

Категорія: Зелена кава | Переглядів: 1027 | Тегі: зелена, без шкоди, кава, вживати | Рейтинг: 0.0/0
Зклкна кава

Популярні статті: